Nevelőtestület

 
 
Afanaszjeva Natalja   orosz nyelvi lektor
Asszonyi Evelin
testnevelés, gyógytestnevelés
Árvainé Kovács Krisztina ének-zene, történelem
Aude Marty   francia lektor
Ballagóné Csernyák Éva  

magyar, történelem
Bárdosné Greskovits Zsuzsa   biológia, földrajz
Barnáné Fekete Mónika Barnáné Fekete Mónika

magyar, angol nyelv, osztályfőnök
Bedécs Szilvia  

testnevelés
Békési Zoltán
matematika, fizika
Bódis Katalin   olasz nyelv, angol nyelv
Bódis Károly   informatika
Bóta Marianna   testnevelés
Bozóné Tóth Gabriella   német nyelv, testnevelés, orosz nyelv, etika
Bozsik Zoltán   hittan, történelem
Csákváriné Veréb Valéria
angol nyelv
Csuforné Makó Márta   kémia, biológia
Demjén Esztella   angol nyelv, francia nyelv
Egedné Gerencsér Ildikó  

angol nyelv, pedagógia, orosz nyelv
Farkas Fruzsina   angol nyelv, történelem
Fedics Miklós   rajz
Fejesné Tőkés Henriette    angol, informatika
Feketéné Kovács Ildikó
történelem, latin nyelv
Fodor Beáta magyar, tánc és dráma, mozgókép és médiaismeret
Gerjákné Csibrány Éva  

angol nyelv
 
Gulyás Erika  

angol nyelv
Halász Barnabás  

földrajz, testnevelés
Harmat Adrienn  

magyar nyelv és irodalom, tánc és dráma, mozgókép és média
Hegedüs Ágnes    testnevelés, gyógytestnevelés
Hevesi Zoltán
matematika, fizika
Hoffmanné Varga Ildikó
 
francia nyelv
Jágerné Luca Enikő  
angol nyelv, földrajz
Jobbágyné Reményi Henrietta   német nyelv 
Juhász József   földrajz
Kádár Judit   francia nyelv, orosz nyelv
Kádár-Lénárt Veronika   német nyelv
Karóczkai Júlia   történelem, teológia
Kévés Fanni    hittan
Kis Sarolta   angol nyelv
Koszecz Krisztina  

 angol nyelv
Kovács Mária informatika, matematika
Kovács Ottó történelem, állampolgári ismeretek
Kovács Ottóné


magyar, történelem
Lapinskasné Máté Erika magyar, orosz, finnugor
Dr.Loboczkyné Hársasi Ibolya  

magyar, pedagógia
Löveiné Csák Mária   angol nyelv
Marótiné Lehoczky Erika olasz nyelv, angol nyelv
Márkly Réka

angol nyelv
Nagy Ádám   testnevelés
Nagy Ágnes  nővér   hittan
Nagygyörgyné Béres Ildikó   matematika
Némethné Lányi Ilona angol nyelv , hittan
Nyitrai Katalin   magyar, orosz nyelv, német nyelv
Oláh Kitti

hittan, történelem
Őrsiné Mohl Szilvia

angol nyelv
Papp Valéria  

angol nyelv
Pecsenye Pálné 

 matematika,fizika
Petz Zoltánné  

ének-zene
Pótáné Márton Mária  

matematika,kémia
Prázmári Éva  

informatika, matematika
Schnémann-Bagi Emese   angol nyelv
Szabolcsiné Ménes Rita   angol nyelv
Dr.Szabóné Kállay Ágota 

német nyelv, történelem
Dr. Szabó Zsuzsanna magyar, tánc és dráma, mozgókép és médiaismeret
Szilágyiné Békési Zsuzsanna biológia, kémia
Timmer László matematika, fizika, informatika
Tóth Szilvia   német nyelv, angol nyelv
Tóthné Török Anna   magyar, francia nyelv
Varga B. János   fizika, filozófia
Kopasz Réka  

biológia, földrajz
Verbáné Balog Ildikó   matematika,fizika
     
     
Belső levelezés elérése: mail.gardonyi-eger.hu