Gárdonyis sikerek a felnőtt országos úszóversenyen!

Gárdonyis sikerek a felnőtt országos úszóversenyen!
Iskolánk tanulói sikeresen vettek részt a Budapest Arénában 2021. március 23 – 27-én CXXIII. Úszó Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére rendezett versenyen.
 


 

Eredmények:

Kovács Attila 9.K (ifjúsági korú)

200m gyorsúszás        1:54,69                                               14. hely

100m gyorsúszás        0:51,64                                               15. hely

50m gyorsúszás          0:25,05                                               35. hely

4x200m férfi gyorsváltó                                                        3. hely

4x100m férfi gyorsváltó                                                        3. hely

4x100m férfi vegyesváltó                                                      6. hely

4x100 m. MIX gyorsváltó                                                     6. hely

Hives Katica 11.A (junior korú)

400m gyorsúszás        4:24,39                                               13. hely

200m gyorsúszás        2:06,22                                               15. hely

200m mellúszás          2:40,46                                               15. hely

100m mellúszás          1:16,69                                               29. hely          

4x200m gyorsváltó                                                                2. hely

Női váltó tagjai: Hives Katica 11.A- Bodó Vivien- Ilyés Laura- Békési Eszter

Kormos Kristóf 11.A (ifjúsági korú)

200m pillangóúszás    2:06,23                                                            27. hely

100m pillangóúszás    0:57,25                                               32. hely

50m pillangóúszás      0:26,22                                               34. hely

4x200m férfi gyorsváltó                                                        3. hely

4x100m férfi gyorsváltó                                                        3. hely

4x100m férfi vegyesváltó                                                      6. hely

Férfi váltó tagjai – Kovács Attila 9.K- Angyal Mátyás- Kormos Kristóf 11.A- Holló Balázs

Györe Ádám 11.E  (ifjúsági korú)

400m vegyesúszás        4:38,23                                             15. hely

Koós Márton Balázs 9.E (serdülő korú)

50m mellúszás            0:31,39                                               27. hely

100m mellúszás          1:10,37                                               34. hely

50m pillangóúszás      0:27,28                                               50. hely
 
 
  
 
2021.04.12