Labdarúgás

 
 
 
 
 
 
 
_____________________________________ 2019/2020. tanév____________________________________ 
 
Iskolánk csapata a Lány Futsal Középiskolás Megyei Labdarúgó Tornán 2. helyezést ért el.
Csapattagok:
Lénárt Emese 10.C
Fenyvesi Csenge 9.A
Szabó Gréta 9.kny
Túri Dorottya 10.c
Szajkó Adrienn 12.E
Barta Kincső 11.A
Mészáros Viola 11.E
Bíró Petra 12.E
Guba Lilla 10. E
Sánta Kornélia 10.e
Kísérő tanár: Nagy Ádám tanár úr
 
A Pásztorvölgyi Gimnáziumban a Karácsonyi Kupa teremtornán iskolánk
csapata a harmadik helyezést érte el.
Versenyeztető tanár: Nagy Ádám tanár úr
_____________________________________ 2018/2019. tanév____________________________________ 
_____________________________________ 2017/2018. tanév____________________________________ 

A Karácsony Kupa elnevezésű labdarúgó kupán negyedik helyezést ért el iskolánk csapata. Csapattagok: Molnár András 11. e, Radócz Ákos 9. e, Gáspár Milán 9. e, Nagy Ádám 10. k, Ökrös Balázs 10. e, Podlovics Attila 10. e és Szőke Ákos 10. e osztályos tanulók.

Felkészítő és kísérő tanár: Orosz Beatrix tanárnő.

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

_____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

_____________________________________ 2014/2015. tanév____________________________________ 
 
 
 
_____________________________________ 2013/2014. tanév____________________________________

2014. február 25-én a városi leány futsal bajnokságon iskolánk csapata 3. helyezést ért el.
Kísérő tanár: Bozóné Tóth Gabriella tanárnő
 
Futsal VI. kcs Megyei Diákolimpia Döntő –Gyöngyös Városi Sportcssarnok.
2013.12.02.   2. hely
Bozsik Bence 13.e
Farkas Dániel 10.c
Hermann Péter 9.e
Kakuk Domonkos 12.e
Lipták Márton 11.k
Nagy Krisztián 12.a
Szabó Kristóf 13.e
Szigetvári Márk 13.e
Kísérő tanár: Orosz Beatrix
 
Futsal VI. kcs Városi Diákolimpia Döntő – Eger, Pásztorvölgyi Gimn. 2013.11.20   2. hely
Bozsik Bence 13.e
Farkas Dániel 10.c
Hermann Péter 9.e
Kakuk Domonkos 12.e
Lipták Márton 11.k
Nagy Krisztián 12.a
Szabó Kristóf 13.e
Szigetvári Márk 13.e
Kísérő tanár: Orosz Beatrix